• Комплексні кліматичні рішення

Про нас

Компанія «Конвент-Сервіс» успішно працює на ринку кліматичної техніки з 2008 року.
  • Надаємо широкий спектр послуг та товарів в області кондиціонування, вентиляції та опалення.
  • Створюємо високотехнологічні, енергозберігаючі кліматичні системи, які відповідають високим вимогам замовника, гармоніюють з інтер’єром приміщення і всієї будівлі, повністю враховують його призначення і специфіку.
  • Є офіційними представниками багатьох брендів кліматичної техніки.
  • Є власний сервісний центр для діагностики та ремонту техніки провідних торгових марок.
  • Встановлюємо кліматичні системи по всій території України.

Наші послуги

Зображення вентиляція

Вентиляція

Монтаж систем вентиляції по всій території України. Ми виконуємо виробництво, монтаж, пуск і налагодження системи вентиляції. Подбати про повітрообмін в приміщенні допоможуть наші фахівці.

зображення кондиціонування

Кондиціонування

Наші фахівці здійснюють підбір кліматичного обладнання, надають всі необхідні послуги по монтажу враховуючи дизайн приміщення і температурні вимоги, проведуть навчання і нададуть сервісну підтримку, як нової, так і існуючої системи кондиціонування.

Зображення опалення

Опалення

Установка системи опалення в приміщеннях будь-якого типу і призначення, підготовка робочої документації для монтажу опалювальних систем або розробка нових проектних рішень і монтаж

зображення проектування

Проектування

Проектний відділ нашої компанії здійснює комплекс інженерних робіт, що забезпечують професійне проектування і розрахунок систем вентиляції та кондиціонування.

зображення алмазне свердління

Алмазне свердління

Застосування алмазних технологій в сфері будівництва в сучасній практиці вважається найбільш ефективним і ергономічним способом якісної високоточної обробки жорстких поверхонь.

Зображення виготовлення виробів зі сталі

Виготовлення виробів зі сталі

Виготовлення різних виробів з оцинкованої сталі для систем вентиляції, опалення, а також вироби для будівництва і будинку

Монтажних бригад
Виконаних об’єктів
Клієнтів
Проектних відділу
Років досвіду