fbpx
вентиляция фото

Вентиляція

Вентиляція – це запорука вашого комфорту і здоров’я. Спроектувати і організувати систему вентиляції в будинку або промисловому приміщенні не тільки складно, але й небезпечно. Тому створення вентиляційної системи краще довірити професіоналам!

Компанія «Конвент-Сервіс» – це команда професіоналів, які вже багато років проектують і створюють клімат будь-якої складності на території України.

Компанія «Конвент-Сервіс» була створена в 2008 році. Зараз це одна з найбільших і затребуваних компаній з проектування та встановлення систем вентиляції в Харкові і Полтаві, де розташовані наші основні офіси.

Більше 13 років досвіду і більше 5000 виконаних великих і дрібних проектів. Подібний досвід дозволяє нам вирішувати завдання, за які не ризикують братися інші. Співпрацюємо з провідними українськими та європейськими виробниками, більшості яких є офіційними представниками.

Ми пропонуємо виготовлення фасонних і нестандартних елементів систем вентиляції з оцинкованого заліза, нержавіючої сталі та інших металів, які виготовляють наші фахівці на власному виробництві, якісно і на сучасних верстатах. У штаті «Конвент-Сервіс» працюють інженера-проектувальники, бригади монтажників, сервісні фахівці з обслуговування та ремонту систем, менеджера об’єктів, виконроби з колосальним досвідом роботи, які закріплені за кожним об’єктом.

Наші послуги:

  • консультування і підбір вентиляційного обладнання
  • проектування систем вентиляції
  • монтаж систем вентиляції
  • пуско-налагоджувальні роботи
  • гарантійне та сервісне обслуговування.