fbpx
вентиляция фото

Вентиляція в Харкові

Монтаж систем вентиляції – це складний процес роботи по реалізації інженерної системи, який забезпечує циркуляцію повітря по приміщенню, тобто видалення з приміщення відпрацьованого повітря, замінюючи його свіжим зовнішнім повітрям. Для підготовки будь-якого об’єкта до введення в експлуатацію це обов’язкова умова. Якісно виконаний монтаж системи вентиляції забезпечує:
 • правильний мікроклімат – виводяться сторонні запахи, відпрацьовані гази і летючі шкідливі домішки, замість них подається очищене свіже повітря в приміщення;
 • підвищення працездатності у людей – від якості повітря залежить розумова і фізична активність;
 • турботу про стан обладнання та оздоблення приміщення – оптимізуються параметри повітря, яке попереджають накопичення вологи в стінах, зайву сухість і знос будинків.
Залежно від характеристик приміщення і необхідних вам задач, в системі вентиляції можуть використовуватися такі інженерні рішення:
 • Кондиціювання
 • Фільтрація повітря
 • Обігрів або охолодження
Компанія «Конвент-Сервіс» пропонує такі послуги в сфері організації мікроклімату:
 1. Монтаж систем вентиляції, кондиціонування та опалення;
 2. Оцінку вартості організації мікроклімату вашого будинку, офісу або іншого приміщення;
 3. Проектування систем вентиляції та кондиціонування;
 4. Розробку логіки управління та автоматизація систем мікроклімату;
 5. Індивідуальний підбір і постачання необхідного устаткування і його комплектуючих;
 6. Виготовлення повітроводів на власному виробництві;
 7. Алмазне свердління отворів
 8. Пуско-налагоджувальні роботи і введення в експлуатацію;
 9. Паспортизація вентиляційних систем;
 10. Сервісне обслуговування.
вентиляция в Харькове

Як замовити вентиляцію в Харкові?

Фахівці компанії «Конвент-Сервіс» мають величезний досвід впровадження систем вентиляції не тільки в Харкові, але і по всій Україні. Наші інженера допоможуть спроектувати і підібрати необхідне обладнання і надійно встановити систему вентиляції і кондиціонування. Купити систему вентиляції в Харкові можна як окремими частинами (наприклад – припливно-витяжну установку), так і цільним проектом. Монтаж вентиляційних систем в Харкові проводиться нашою дослідної бригадою майстрів з установки. Тому якщо ви вирішите замовити вентиляцію в Харкові, можете бути впевнені, що ви будете працювати з професіоналами, які знають свою справу. Звернення в Конвент-Сервіс – це професійна установка вентиляції, яка буде працювати довго, надійно і без перебоїв.