fbpx

Послуги

Зображення вентиляція

Вентиляція

Монтаж систем вентиляції по всій території України. Ми виконуємо виробництво, монтаж, пуск і налагодження системи вентиляції. Подбати про повітрообмін в приміщенні допоможуть наші фахівці.

зображення кондиціонування

Кондиціонування

Наші фахівці здійснюють підбір кліматичного обладнання, надають всі необхідні послуги по монтажу враховуючи дизайн приміщення і температурні вимоги, проведуть навчання і нададуть сервісну підтримку, як нової, так і існуючої системи кондиціонування.

Зображення опалення

Опалення

Установка системи опалення в приміщеннях будь-якого типу і призначення, підготовка робочої документації для монтажу опалювальних систем або розробка нових проектних рішень і монтаж

зображення проектування

Проектування

Проектний відділ нашої компанії здійснює комплекс інженерних робіт, що забезпечують професійне проектування і розрахунок систем вентиляції та кондиціонування.

зображення алмазне свердління

Алмазне свердління

Застосування алмазних технологій в сфері будівництва в сучасній практиці вважається найбільш ефективним і ергономічним способом якісної високоточної обробки жорстких поверхонь.

Зображення виготовлення виробів зі сталі

Виготовлення виробів зі сталі

Виготовлення різних виробів з оцинкованої сталі для систем вентиляції, опалення, а також вироби для будівництва і будинку