Проектування систем опалення

Компанія «Конвент-Сервіс» спеціалізується на проектуванні систем опалення будівель, монтажі і подальшому сервісному обслуговуванні. Устаткування поставляється фірмами-партнерами, що гарантує оптимальні терміни доставки і доступні ціни.

У системах опалення є багато спільних елементів проектування. Однак в кожному конкретному випадку неминучі індивідуальні особливості, що виникають внаслідок особливостей архітектурної конструкції будівлі, матеріалів споруди, поверховості, побажань замовника.

Проектування передбачає, що фахівці спільно із замовником визначають:

  • схему розташування
  • комплектацію відповідного обладнання
  • вид і розташування очисних установок.

При складанні проекту компанія надає замовнику кілька варіантів, з яких вибираються найбільш оптимальні по відношенню ціна-якість. Потім проводиться розрахунок і проектування системи опалення заміського будинку або іншого об’єкта, підбирається відповідна комплектація для подальшого монтажу .

Після затвердження монтажного проекту, фахівці починають монтаж опалення на об’єкті з точним дотриманням всіх встановлених норм і правил.

Більш короткі терміни проведення робіт по монтажу можливі при наявності на ділянці централізованого опалення. В цьому випадку відбувається підключення обладнання до вже наявних систем будівлі. Але навіть якщо такі централі відсутні, наявність газопроводу істотно полегшує завдання фахівців-монтажників. Ви ж стаєте власником житла з автономною системою опалення, що має ряд незаперечних переваг: ви самі не тільки визначаєте терміни опалювального сезону, але і регулюєте температуру повітря в приміщеннях (механічним способом або за допомогою електроніки).