fbpx

Алмазне свердління

Кому з мешканців багатоповерхівки не траплялося один раз бути розбудженою пронизливим, скреготливим, вібруючим звуком працюючого перфоратора? Погодьтеся, такий« сюрприз» приємним назвати складно. А що робити, якщо свердлити стіни належить у власній квартирі?

Менш клопіткий і більш приємний спосіб пропонують компетентні професіонали, практикуючі алмазне свердління – продуктивний метод просвердлювання отворів в цегляних, бетонних (залізобетонних) перекриттях, також виробах з керамограніта, натурального або штучного каменю.

Алмазне свердління: практичність технології

Застосування алмазних технологій в сфері будівництва– це не просто гідна альтернатива свердління і буріння за допомогою таких ударних інструментів як пневмомолоток, дриль або перфоратор. У сучасній практиці алмазне свердління вважається найбільш ефективним і ергономічним способом якісної високоточної обробки жорстких поверхонь. Технологія активно використовується в побуті, також на виробництві, коли існує необхідність підготувати поверхню стелі, підлоги, стін:

  • до установки систем кондиціонування, вентиляції;
  • для просвердлювання в монолітних конструкціях вертикальних і горизонтальних отворів різної глибини і діаметру;
  • при проведенні демонтажних робіт;
  • установці або ремонті систем опалення, водопостачання, стічних магістралей;
  • при монтажі електропроводки;
  • також в процесі розробки скельних порід.

Продуктивність і переваги алмазного свердління

До переваг продуктивної технології обробки твердих матеріалів за допомогою обладнання з ріжучої кромкою, в якій застосовуються спеціальні матриці і алмазні сегменти, можна зарахувати унікальні особливості:

  • Висока якість обробки. Фізичні характеристики алмаза як особливо твердого елемента, що володіє абразивними властивостями, в поєднанні з відсутністю вібрації забезпечують видатний результат. Отвори потрібного діаметру і глибини виходять рівні, без будь-яких деформацій, не вимагають подальшої обробки;
  • Продуктивність. Ніде правди діти, ремонт– не саме улюблене захід, для більшості людей важлива оперативність процесу. Фахівці проводять обробку поверхні алмазними свердлами з вражаючою швидкістю: близько 5 см в хвилину (залежить від властивостей матеріалу: жорсткості, ступеня армування, пр.);
  • Комфорт. Для людей, які не з чуток знайомі з особливостями роботи перфоратора, відсутність шуму і пилових забруднень здається справжнім подарунком. Дійсно, професійні фахівці виконують роботу оперативно, акуратно, з мінімальними незручностями для господарів житлового або офісного приміщення. Залежно від обсягів і специфіки кожного окремого випадку майстри використовують обладнання, найбільш підходяще для оптимального вирішення конкретної виробничої задачі;
  • Економічність. Крім істотної економії часу, відведеного на сам процес обробки перекриттів, підготовки приміщення, прибирання після завершення робіт, алмазне свердління дозволяє заощадити матеріальні засоби. По-перше, це відсутність витрат на придбання витратних матеріалів (для інструменту, захисних, миючих). По-друге, споживачів послуги не може не радувати співвідношення прийнятною для людей з різним рівнем доходів ціни і відчутних зручностей в процесі обробки поверхонь із застосуванням алмазної технології.

Прайс-лист, в грн.

Свердління отворів (діаметр)

Цегла
 (за 1см. проходки),

Бетон
(за 1см. проходки),

Армований бетон
(за 1см. проходки),

52 мм.

9,0

10,5

17,0

122 мм.

12,0

14,5

19,0

126 мм.

13,0

15,5

20,0

152 мм.

14,0

18,0

21,5

202 мм.

15,5

20,0

24,0

252 мм.

18,0

24,0

29,0

 

Залежно від складності та обсягу, можливі знижки і бонуси. Для отримання більш точної інформації — зв’яжіться з менеджером.