fbpx

Стерилізація і фільтрація повітря в кожен будинок

Кожен день ми кудись поспішаємо. Поспішаємо на роботу, поспішаємо відвезти дітей в дитячий сад або школу, поспішаємо з роботи додому. В такому насиченому ритмі життя ми навіть не замислюємося про те, яким повітрям ми дихаємо і як це впливає на наше здоров'я.

Інновації в сфері кондиціонування зробили крок вперед і тепер можуть подбати про «здоровому» повітрі у нас вдома.

В цьому році компанія Mitsubishi Electric Corporation випустила лінійку побутових кондиціонерів серії MSZ-FH (Делюкс), які оснащені системою тонкої фільтрації і стерилізації Plasma Quad.

Система Plasma Quad здатна очистити повітря в приміщенні від бактерій, вірусів, алергенів і пилу. У науково-дослідному центрі навколишнього середовища ім. Кітасато (Японія) було встановлено, що система Plasma Quad нейтралізує 99% бактерій в приміщенні об'ємом 23 м³ за 115 хвилин, а 99% вірусів за 65 хвилин. В рамках цього ж експерименту виявилося, що Plasma Quad навіть при низькій швидкості обертів вентилятора видаляє 88,6% пилу і кліщів, що знаходяться в повітрі.

Особливо небезпечні для нашого здоров'я дрібні тверді частинки (РМ), які присутні в вихлопах дизельних двигунів. Розмір цих часток менше діаметра людського волосся в 20 разів і дихальна система не здатна затримати такі дрібнодисперсні частинки. Тому РМ частки легко потрапляють до нас в легені, а потім і в кров. Кондиціонери з системою Plasma Quad здатні вловлювати такі частинки і робити повітря безпечним для нас і наших рідних.