fbpx
обслуживание систем вентиляции

Обслуговування систем вентиляції

Фахівці компанії «Конвент Сервіс» здійснюють не тільки такі послуги як установка систем вентиляції, а й роботи по їх профілактичному планового обслуговування. Такі роботи в залежності від ситуації виробляються з різною періодичністю: один раз на місяць, квартал або рік. Планові сервісні роботи застрахують вас від несподіванок, а вже виникли до укладення договору поломки будуть усунені в максимально стислі терміни. Підсумкова вартість робіт розраховується індивідуально під кожен проект. У розрахунку сметчик враховує кількість, «вік» і тип обладнання, адреса і місце його розміщення, періодичність та обсяг робіт, вимоги до кваліфікації персоналу.

Монтаж та встановлення обладнання

Наскільки довго, а найголовніше надійно зможе пропрацювати система вентиляції або кондиціонування залежить не тільки від бренду виробника, але і від правильного і якісного монтажу.

Виробничий відділ компанії «Конвент-Сервіс» – це колектив висококваліфікованих і надійних фахівців, вони гарантують виконання роботи по монтажу і пуско-налагодження систем вентиляції і кондиціонування якісно і швидко, не залежно від складності об’єкта. Основним завданням робіт з регулювання вентиляційних систем і пускових випробувань є визначення відповідності параметрів роботи, параметрам, встановленим в нормативі і проектним показникам. Дані збігаються, коли монтаж систем вентиляції був здійснений правильно. Перш ніж проводити випробування, установки вентиляції та кондиціонування повітря повинні справно і безперервно функціонувати протягом 7 годин.

Після того, коли був здійснений монтаж вентиляції, в ході пускових випробувань повинні бути проведені наступні заходи:

 1. Виявлення відповідності параметрів і елементів обладнання вентиляційних систем, встановлених в проекті, також перевірка відповідності якості їх виробництва і монтажу вимогам ТУ і СНиП;
 2. Виявлення дефектів в системі (наприклад, нещільність в повітроводах і інших елементах);
 3. Перевірка відповідності даних проекту витрат повітря, що проходить крізь повітророзподільні і воздухопріемние установки вентиляції та кондиціонування;
 4. Встановлення відповідності продуктивності і напору обладнання паспортним даним;
 5. Виявлення рівномірності прогрівання калориферів (перевірка рівномірності не проводиться в тому випадку, якщо в теплий період року відсутня теплоносій).

При проведенні наладки проводять регулювання основних, центральних систем кондиціонування і вентиляції, таких як зрошувальні камери, приводні муфти, що регулюють повітряні клапани, фільтри, направляючі апарати та інше обладнання.

При обстеженні ВКВ велику увагу приділяють технічним станом всього устаткування, справності регулюючих пристроїв, їх розміщення, встановлення вимірювальних приладів. Після аналізу результатів проведених випробувань обов’язково призначають заходи щодо забезпечення роботи ВКВ в проектному режимі. Замовнику відправляють рекомендації щодо виконання цих заходів, це можуть бути різні креслення, записки.

Перелік планових робіт з обслуговування вентиляції:

 • зовнішній огляд устаткування, перевірка кріплень, огорож і конструкцій вентиляційної установки;
 • перевірка електроприводів регулюючої і запірної арматури;
 • перевірка електроживлення по фазах;
 • перевірка приладів Кіпа на предмет відсутності помилок в роботі обладнання;
 • контроль стану приводних ременів (регулювання / заміна при необхідності);
 • ревізія крильчаткивентилятора (очищення від забруднень при необхідності);
 • огляд повітропроводів на предмет герметичності;
 • планове ущільнення повітроводів;
 • контроль стану і чистка (заміна) повітряних фільтрів;
 • очищення жалюзійних решіток від забруднень;
 • перевірка виброизолирующих опор;
 • перевірка стану теплообмінника на предмет герметичності, забруднення;
 • очищення теплообмінника від забруднень;
 • очищення внутрішньої порожнини припливної вентиляційної установки від забруднень;
 • обслуговування водяної помпи, чистка дренажу.