fbpx
Канальная вентиляция

Канальна вентиляція

Канальне вентиляційне обладнання представлено широким модельним рядом різних пристроїв, призначених для підготовки зовнішнього повітря відповідно до нормативних вимог і подальшої його подачею в обслуговується або робочу зону. Робочий діапазон витрати повітря: 250-15000 м³ / год – дозволяє використовувати дане обладнання для організації повітрообміну в житлових будинках або котеджах, а також в невеликих офісах, банках, магазинах, супермаркетах та інших адміністративно-громадських будівлях.

Канальне вентиляційне обладнання в порівнянні з іншими типами вентиляційного обладнання, наприклад, з центральними кондиціонерами, володіє наступними перевагами: зручністю при транспортуванні і монтажі, малою вагою, простотою конструкції, компактністю, уніфікованість і взаємозамінністю, а також низькою вартістю.

Канальні вентилятори

Вісім різних моделей, стандартне і шумоізоліованное виконання. Витрата повітря до 16000 м³ / год, вільний напір до 1100 Па. Електродвигуни із зовнішнім ротором Ziehl-Abegg і EBM-Papst (Німеччина). Вбудована термоконтактним захист електродвигуна IP-44. Міцний корпус виконаний з оцинкованої сталі або пофарбованого металу. Акустична ізоляція на основі мінеральної вати товщиною 50 мм. Регулювання швидкості 0-100% за допомогою плавних або східчастих регуляторів.

Електричні нагрівачі

Максимальна продуктивність для круглих нагрівачів 15 кВт, для прямокутних 90 кВт. Міцний корпус виконаний з алюмоцінкованной стали, нагрівальні елементи з нержавіючої сталі. Максимальна температура нагріву повітря до 50 ° С. Мінімальна швидкість повітряного потоку 1,5 м / с. Клас захисту клемної коробки IP-44. Два ступені захисту від перегріву.

Фільтри і фільтри вставки

Корпус і кришка виконані з оцинкованої сталі. Матеріал фільтрів – синтетичне волокно. Фільтр-вставки панельного і кишенькового типу. Діапазон робочих температур від -30 до 70 ° С. Клас очищення EU3, EU5, EU7.

Повітряні заслінки і клапани

Корпус виконаний з оцинкованої сталі, лопатки з алюмінію. Лопатки оснащуються спеціальними гумовими ущільнювачами. Приєднувальні патрубки мають гумові ущільнення. Діапазон робочих температур від -40 до 80 ° С. Регулювання за допомогою приводу або вручну.

Шумоглушники

Товщина ізоляції на основі мінеральної вати 50 і 100 мм. Довжина 300, 600, 900 і 1200 мм Температура повітря до 70 ° С. Корпус виконаний з оцинкованої сталі. Приєднувальні патрубки мають гумові ущільнення.

Компактні вентустановки – це системи, в яких всі компоненти зібрані в одному шумоізольованому корпусі і повністю готові до роботи. Завдяки цьому компактні вентустановки позбавлені недоліків, що зустрічаються у набірного канального устаткування. Робочий діапазон витрати повітря 250-6500 м³ / год і низький рівень шуму в поєднанні з малими габаритними розмірами роблять компактні вентустановки ідеальним рішенням для організації повітрообміну в котеджах, квартирах, дачах і невеликих офісах. До того ж вони легко встановлюються в приміщенні на стіні або за підвісною стелею, на горищі або в технологічному помещеніі.Для економії теплової потужності, необхідної для нагріву припливного повітря в зимовий період, такі вентустановки оснащуються роторними або пластинчастими рекуператором. Можуть поставляються з вбудованою автоматикою, яка в свою чергу дозволяє управляти алгоритмом роботи вентустановки за допомогою багатофункціональних пультів дистанційного керування.

Вентустановки припливні

Дві базові моделі припливного типу мають понад дев’ять типорозмірів. Витрата повітря до 6000 м³ / год, вільний напір до 750 Па. Електродвигуни із зовнішнім ротором Ziehl-Abegg (Німеччина). Вбудована термоконтактним захист електродвигуна IP-54. Міцний Шумоізольований корпус виконаний з оцинкованої сталі. Акустична ізоляція на основі мінеральної вати товщиною 50 мм. Водяні мідно-алюмінієві або електричні калорифери до 54 кВт.

Вентустановки з рекуперацією тепла Lessar

Три моделі припливно-витяжної типу мають стельове, вертикальне і горизонтальне виконання. Витрата повітря до 4000 м³ / год, вільний напір до 750 Па. Електродвигуни із зовнішнім ротором Ziehl-Abegg (Німеччина). Вбудована термоконтактним захист електродвигуна IP-54. Міцний Шумоізольований корпус виконаний з оцинкованої сталі. Акустична ізоляція на основі мінеральної вати товщиною 30, 50 мм. Пластинчастий рекуператор вертикального виконання ККД до 60% або роторний обертається регенератор ККД до 75%. Водяні мідно-алюмінієві або електричні калорифери до 24 кВт. Вбудована автоматика, управління роботою за допомогою дистанційних пультів.

Вентустановки з рекуперацією тепла Lossney

Вентиляція будівель і приміщень може призвести до значних тепловтрат. Система Lossnay (назва перекладається як “немає втрат”) дозволяє утилізувати до 70% енергії, що витрачається на охолодження або обігрів повітря в приміщеннях. Системи Лоссней не тільки знижують операційні витрати на електроенергію, а й дозволяють знизити вартість обладнання до 30% завдяки установці менш потужних моделей. Вентиляційна установка Лоссней утилізує явну і приховану теплоту повітря, тобто майже вирівнює не тільки температуру припливного і витяжного повітря, але і його вміст вологи. Завдяки використанню спеціального матеріалу рекуператора припливне повітря охолоджується і осушується влітку, а також нагрівається і зволожується взимку за рахунок витяжної воздуха.Матеріал рекуператора має виборчу проникність до різних газів, що забезпечує вільне проходження водяної пари і перешкоджає проникненню забруднюючих речовин (вуглекислий газ, аміак) через стінки теплообмінника.

  • Термін служби теплообмінного елемента до 10 років.
  • Система поставляється з двома фільтрами (подача і витяжка) класу EU-3.
  • Придушення шуму в каналі припливного повітря. Рівень зовнішнього шуму знижується на 30 дБ.
  • Возможнсть установки горизонтально і вертикально.