fbpx
Электрические конвекторы

Електричні конвектори

Електричні конвектори заснований на конвекції – природної циркуляції повітря. Тепле повітря завжди піднімається вгору за рахунок меншої щільності, на відміну від холодного, при цьому відбувається рівномірний обігрів приміщення, і повітря в кімнаті добре перемішується.

Електричні конвектори підійдуть для приміщень будь-якого типу. Вони можуть використовуватися в якості додаткового і основного опалення.

Електричні конвектори абсолютно безшумні, єдиною ознакою роботи приладу є лампочка, яка спалахує при включенні електричного конвектора. Високий рівень комфорту і економічності забезпечується електронною системою підтримки заданої температури.

Термодатчик, встановлений в нижній частині конвектора зчитує температуру вхідного повітря і подає сигнал на електронний термостат, який включає / вимикає нагрівальний елемент або переходить в режим очікування.

Це дозволяє з великою точністю підтримувати необхідну температуру в приміщенні й істотно економити електроенергію. Тому електричні конвектори можна спокійно залишати включеними на тривалий час.

Теплові завіси

Теплові завіси призначені для захисту опалювальних приміщень від холодного повітря, що потрапляє всередину через відкриті двері. Вони встановлюються горизонтально над дверним прорізом або вертикально і створюють повітряну перешкоду на шляху холодного повітря, допомагаючи зберегти тепло і заощадити електроенергію.

Теплові завіси використовуються в магазинах, кафе, складських приміщеннях – скрізь, де великий потік відвідувачів приводить до частого відкриття вхідних дверей.

Правильно підібрана завіса дозволяє тримати двері постійно відкритою, підтримуючи всередині приміщення комфортну температуру без додаткових енерговитрат.

Повітряна завіса може бути корисна і літом – якщо в приміщенні працює кондиціонер, то «невидима перепона» допомагає утримувати прохолодне повітря (зрозуміло, при вимкненому обігріві), захищає від попадання пилу і комах.

Теплові насоси

У зв’язку з безперервним зростанням вартості енергоносіїв в ми все частіше звертаємо увагу на нові енергоефективні джерела тепла. До них відносяться, теплові насоси, які прийнято ділити на ґрунтові і повітряні. Грунтові використовують низькопотенційне тепло грунту, водойми, грунтових вод.

Повітряні беруть тепло з навколишнього повітря. Грунтові теплові насоси добре відомі. Однак ефективність обладнання цього типу супроводжується великими капітальними витратами і отриманням відповідних дозволів. На тлі труднощів, пов’язаних з проектуванням та монтажем ґрунтових теплових насосів, повітряні теплові насоси виглядають набагато привабливіше. Установка і пуско-налагодження повітряного теплового насоса практично не відрізняється від звичайного кондиціонера.

Теплові насоси Mitsubishi Electric, здатні працювати як опалювальний прилад і кондиціонер, характеризуються такими рисами, як:

  • Відсутність шкідливих викидів в атмосферу
  • Висока експлуатаційна безпека повна автономність
  • Незначні капітальні витрати на обладнання
  • Тривалий термін служби обладнання
  • Економічність в плані споживання енергії
  • Відсутність капітальних витрат на підведення газових комунікацій
  • Більшість не інверторних кондиціонерів в режимі обігріву ефективно працюють тільки до 0°C.

Інверторні моделі можуть обігрівати приміщення до 15°C. Потім їх продуктивність різко знижується, а споживання електроенергії, навпаки, зростає. Тепловий насоси Mitsubishi Electric серії Zubadan, що в перекладі з японського означає “Суперобогрев”, призначений для ефективного обігріву приміщень при температурі зовнішнього повітря до -25oС.

Система опалення на базі Zubadan може бути побудована за схемою:

  • “Повітря – повітря” (аналогічно системі кондиціонування, коли внутрішній блок подає тепле повітря)
  • “Повітря – вода” (коли гаряча вода подається в радіатори або тепла підлога).

У літній період Zubadan може працювати як звичайний кондиціонер, охолоджуючи повітря, або як тепловий насос, нагріваючи воду для гарячого водопостачання.

Зрозуміло, тепловий насос, який працює при температурі до -25°C не може бути єдиним джерелом тепла в будинку. Досвід експлуатації Zubadan в Росії, і Скандинавії показав, що пристрій продовжує функціонувати і при температурах нижче -30°C, проте його теплопродуктивність значно знижується.

Для того щоб компенсувати це зниження, звичайно передбачають резервне джерело тепла (наприклад, електричний нагрівач, твердопаливний котел і т. П.), який включається в додаток до теплового насосу при вкрай низьких температурах. З пульта управління користувач може задати той чи інший алгоритм роботи системи, і автоматика вибирає оптимальний режим.

Електричний нагрівач (або інший запасне джерело) буде включатися лише тоді, коли продуктивності теплового насоса буде недостатньо для досягнення заданої температури. Досвід використання показує, що Zubadan працює як основний опалювальний прилад більшу частину опалювального періоду.

Окремо слід відзначити унікальну можливість інтеграції теплових насосів Mitsubishi Electric в систему «розумний будинок».

Зниження вартості комп’ютерного обладнання та спрощення користувальницького інтерфейсу дають можливість кожному власнику житла створити систему життєзабезпечення на базі теплових насосів Mitsubishi Electric, яка найкращим чином враховує особливості життя господаря і при цьому споживає мінімальну кількість енергії.