fbpx

Монтаж та встановлення обладнання

Наскільки довго, а найголовніше надійно зможе пропрацювати система вентиляції або кондиціонування залежить не тільки від бренду виробника, але і від правильного і якісного монтажу.

Виробничий відділ компанії «Конвент-Сервіс» – це колектив висококваліфікованих і надійних фахівців, вони гарантують виконання роботи по монтажу і пусконалагодження систем вентиляції та кондиціонування якісно і швидко, не залежно від складності об’єкта.

Основним завданням робіт з регулювання вентиляційних систем і пускових випробувань є визначення відповідності параметрів роботи, параметрам, встановленим в нормативі та проєктним показникам. Дані збігаються, коли монтаж систем вентиляції був здійснений правильно. Перш ніж проводити випробування, установки вентиляції та кондиціонування повітря повинні справно і безперервно функціонувати протягом сім годин.

Після того, коли був здійснений монтаж вентиляції, в ході пускових випробувань повинні бути проведені наступні заходи:

  1. Встановлення відповідності параметрів і елементів обладнання вентиляційних систем, встановлених в проєкт, також перевірка відповідності якості їх виробництва і монтажу вимогам ТУ і ДБН;
  2. Виявлення дефектів в системі (наприклад, нещільність в повітроводах і інших елементах);
  3. Перевірка відповідності даних проєкт витрат повітря, що проходить крізь повітророзподільні і воздухопріемние установки вентиляції та кондиціонування;
  4. Встановлення відповідності продуктивності і напору обладнання паспортним даним;
  5. Встановлення рівномірності прогрівання калориферів (перевірка рівномірності не проводиться в тому випадку, якщо в теплий період року відсутній теплоносій).

При проведенні наладки проводять регулювання основних центральних систем кондиціонування і вентиляції, таких як зрошувальні камери, приводні муфти, що регулюють повітряні клапани, фільтри, направляючі апарати та інше обладнання. При обстеженні ВКВ велику увагу приділяють технічним станом всього устаткування, справності регулювальних пристроїв, їх розміщення, встановлення вимірювальних приладів. Після аналізування результатів проведених випробувань обов’язково призначають заходи щодо забезпечення роботи ВКВ в проєктному режимі. Замовнику відправляють рекомендації щодо виконання цих заходів, це можуть бути різні креслення, записки.