fbpx

Алмазне свердління

Кому з мешканців багатоповерхівки не траплялося один раз бути розбудженою пронизливим, скреготливим, вібруючим звуком працюючого перфоратора? Погодьтеся, такий« сюрприз» приємним назвати складно. А що робити, якщо свердлити стіни належить у власній квартирі? Менш клопіткий і більш приємний спосіб пропонують компетентні професіонали, практикуючі алмазне свердління – продуктивний метод просвердлювання отворів в цегляних, бетонних (залізобетонних) перекриттях, також виробах з керамограніта, натурального або штучного каменю.

Алмазне свердління: практичність технології

Застосування алмазних технологій в сфері будівництва– це не просто гідна альтернатива свердління і буріння за допомогою таких ударних інструментів як пневмомолоток, дриль або перфоратор. У сучасній практиці алмазне свердління вважається найбільш ефективним і ергономічним способом якісної високоточної обробки жорстких поверхонь. Технологія активно використовується в побуті, також на виробництві, коли існує необхідність підготувати поверхню стелі, підлоги, стін:
  • до установки систем кондиціонування, вентиляції;
  • для просвердлювання в монолітних конструкціях вертикальних і горизонтальних отворів різної глибини і діаметру;
  • при проведенні демонтажних робіт;
  • установці або ремонті систем опалення, водопостачання, стічних магістралей;
  • при монтажі електропроводки;
  • також в процесі розробки скельних порід.

Продуктивність і переваги алмазного свердління

До переваг продуктивної технології обробки твердих матеріалів за допомогою обладнання з ріжучої кромкою, в якій застосовуються спеціальні матриці і алмазні сегменти, можна зарахувати унікальні особливості:
  • Висока якість обробки. Фізичні характеристики алмаза як особливо твердого елемента, що володіє абразивними властивостями, в поєднанні з відсутністю вібрації забезпечують видатний результат. Отвори потрібного діаметру і глибини виходять рівні, без будь-яких деформацій, не вимагають подальшої обробки;
  • Продуктивність. Ніде правди діти, ремонт– не саме улюблене захід, для більшості людей важлива оперативність процесу. Фахівці проводять обробку поверхні алмазними свердлами з вражаючою швидкістю: близько 5 см в хвилину (залежить від властивостей матеріалу: жорсткості, ступеня армування, пр.);
  • Комфорт. Для людей, які не з чуток знайомі з особливостями роботи перфоратора, відсутність шуму і пилових забруднень здається справжнім подарунком. Дійсно, професійні фахівці виконують роботу оперативно, акуратно, з мінімальними незручностями для господарів житлового або офісного приміщення. Залежно від обсягів і специфіки кожного окремого випадку майстри використовують обладнання, найбільш підходяще для оптимального вирішення конкретної виробничої задачі;
  • Економічність. Крім істотної економії часу, відведеного на сам процес обробки перекриттів, підготовки приміщення, прибирання після завершення робіт, алмазне свердління дозволяє заощадити матеріальні засоби. По-перше, це відсутність витрат на придбання витратних матеріалів (для інструменту, захисних, миючих). По-друге, споживачів послуги не може не радувати співвідношення прийнятною для людей з різним рівнем доходів ціни і відчутних зручностей в процесі обробки поверхонь із застосуванням алмазної технології.

Залежно від складності та обсягу, можливі знижки і бонуси. Для отримання більш точної інформації — зв’яжіться з менеджером.